İzmirli sena ile en azgın sohbetleri yapıp boşalmak ister misin?
Telefon Numaram: 0023 780 00 915

İngilizce hem kadın hem erkek anlamına gelen shemale türünün dilimizdeki asıl karşılığı travestidir arkadaşlar. Onlardır ki penislerini yok sayarsak birebir kadına benzerler ve kadınımsı hareket ederler. Hem sikip hem sikilebilme özelliğine haizdirler. Eğer bir shemale ile ilişkiye girmeyi düşünürseniz onların rahatlıkla aktif olabildiklerini aklınızdan çıkarmayın ve eğer götünüzden olmak istemiyorsanız bunu baştan belirtin.

Bulunduğu kategori:

Genel

Bir Yorum Yazın

Lütfen işaretli alanları boş bırakmayınız. Aksi durumda yorum gönderilemez. (Mail adresiniz yorumda görünmeyecektir.)*

*

2 Yorum Var

  • Neslihan 2 sene önce

    Şimdi tam olarak nedir bu shemale? Bildiğimiz travesti mi? Eğer öyleyse erkekler bu tür bir ilişkiden ne zevk alıyorlar anlamak istiyorum. Yani görüntüsel olarak ne kadar kadınımsı olurlarsa olsunlar, bir kadının ten yumuşaklığına ve sıcaklığına sahipler mi? Ya da kaslarının olmadığını var sayarsak dahi bir kadın dokunuşunu hissettebilirler mi? Hiç sanmıyorum. Lütfen bu tür cinsel ilişkilere kapılmayın ve ilginizi kadınlara yöneltmeye devam edin.

  • Shemale sever 2 sene önce

    Türk travestiler bunlara bin çeker söyleyeyim size. Bunlar da ne ki? İstanbul’da götürdüğüm kadından farksızdı ve çok daha ateşliydi.